2019 Green Card Sonuçları Açıklandı

Green Card 2019 sonuçları ne zaman açıklanıyor sorusu sonunda cevabını buldu; Ekim-Kasım 2017 tarihleri arasında yapılan DV2019 başvuruları; 15 Mayıs Salı saat 19 itibari ile Dvlottery resmi sitesinden açıklanmaya başladı.

Sizler de bilgilerinizi girdikten sonra aşağıda ki gibi bir mektupla karşılaşıyorsanız; artık önünüzde bir engel kalmamış demektir.

GREEN CARD KAZANDIM ŞİMDİ NE YAPMALIYIM ?

Green Card Kazandıktan Sonraki Süreç

Sizler de Green Card talihlisiyseniz ve şimdi ne yapmam gerekiyor diye düşünüyorsanız; amerika101’e ulaşabilir ve tüm süreci birlikte yürütebilirsiniz.

Green Card çekilişini kazanan birçok insan bir sonra ki işlemlerde yaptığı hatalardan dolayı Green Card şansını kaybedebilmekte ve hayatında bir defa karşısına çıkan böyle bir imkandan mahrum olabilmektedir.

ds 260 formu doldurulmasıyla başlayan ve Green Card’ınızı fiziki olarak alacağınız zaman kadar geçecek süreçte profesyonel danışmanlık büyük önem kazanmaktadır.

İşinizi şansa değil tecrübe ve deneyime bırakmak istiyorsanız; size bir telefon kadar uzağız; Green Card’ınızı fiziki olarak alacağınız zamana kadar amerika101 danışmanlığından faydalanın.

Green card kazandıktan sonra yapılması gerekenler ile ilgili tüm sorularınızla ilgili bize ulaşabilirsiniz.

MERAK EDİLEN BAZI SORULAR

DS260 Formu Nedir ?

ds260 formu Green Card kazanmanız sonrası tamamlanması gereken ilk formdur; bu formun dikkatli ve düzgün bir şekilde doldurulması gerekmektedir; yapılacak herhangi bir hata yalan beyan olarak değerlendirilip Green Card şansınızı kaybetmenize sebeb olabilir.

Case Number Nedir ?

case number Green Card kazanmanız durumunda Kentucky tarafından size verilen benzersiz bir numaradır; üzerinde ülkenizini bağlı bulunduğu kıta ve green card’a kaçınca sırada seçildiğinizi gösterir.

Green Card Kazandım İlk Olarak Ne Yapmalıyım ?

ds260 formunun doldurmak başlamak üzere süreci hızlı bir şekilde başlatmanızı önermekteyiz.

Green Card Danışmanlık Şirketleri Ne Yapar ?

Green Card danışmanlık şirketleri gerek Green Card çekilişine başvurularınızda; gerekse Green Card kazanma sonrası işlemlerinizde sizlere profesyonel olarak danışmanlık sağlayan firmalardır. Vize derneği tarafından örnek Green Card şirketleri arasında gösterilen firmamız tecrübe ve güvenle hizmetinize hazırdır.

Green Card Kazananlar Neler Düşünüyor?

2017 yılı Green Card talihlerinden Seyit beye yapmış olduğumuz danışmanlık sonrası düşüncelerini aşağıda paylaşıyoruz.

 

 

 

 

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *