Green Card Çekiliş Sonrası İşlemler

Green Card sonuçları 2 Mayıs tarihi ile açıklandı ve 7.000 Türk’e daha Amerika’nın kapıları açıldı. Peki Green Card çıktıktan sonra bizi nasıl bir süreç bekliyor ?

Öncelikle Green Card çekilişini kazanmış olmamız kesin olarak Green Card alacağımız anlamına gelmemektedir; Green Card çekilişini kazandıktan sonra hızlı hareket etmemiz ve Green Card’a kesin olarak hak sahibi olmamız için yerine getirmemiz gereken prosedürleri tamamlamamız gerekmektedir.

Green Card Çekiliş Sonrası İşlemler ve Önemi

Green Card çekilişinin bize çıkmış olması ve bu fırsatın hayatımız boyunca sadece bir defa bize denk geleceğini düşünürsek; Green Card çekiliş sonrası işlemlerin önemini daha fazla kavrayabiliriz. Bu süreçte yapacağımız en küçük hata hem Green Card hakkımızı kaybetmemize hem de bundan sonra ki Amerika vize başvurularımızın olumsuz neticelenmesine yol açacaktır.

Amerika101 olarak yılların verdiği tecrübeyle; Green Card sonrası işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor Vizeder üyesi bir firma olarak güven ve kaliteyle Green Card işlemleriniz sonlandırıyoruz.

Sizler de Green Card kazandıysanız bizle iletişim kısmında ki numaralarımızdan irtibat kurabilir veya info@amerika101.com mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

5 Comments

 • yesim buke

  Greencard cekilisini kazandim. benimle iletisime gecer misiniz

  • Amerika101

   Hayırlı olsun Sayın Büke; temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.

 • Mustafa gökçe

  Green card kazandım ve işlemleri yapmak için sizden danışmanlık hizmeti istiyorum

  • Amerika101

   Hayırlı olsun Sayın Gökçe; temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.

 • Ahmet YILDIZ

  BEN ABD VATANDAŞI OLMAK İSTİYORUM

 • Write a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *