Green Card Sonuçları 2 Mayıs 2017 Salı Saat 19:00’da Açıklanıyor

Her yıl binlerce Türk’ün hayalini süsleyen; Amerika’da yaşama ve çalışma şansı sunan Green Card çekiliş sonuçları 2 Mayıs Salı Saat 19:00’da açıklanıyor.

Türkiye’den ortalama 7.000 kişi talihli olarak belirlenirken tamamlanması gereken işlemlerde geç kalınması sebebiyle bu sayı yarı yarıya düşmekte. Bundan dolayı Green Card çıkan talihlilerin erken davranması ve hızlıca kalan işlemlerini tamamlaması büyük önem taşıyor.

Green Card Sonucumu Nasıl Kontrol Ederim ?

Green Card sonucu açıklandıktan sonra https://www.dvlottery.state.gov/ adresine; Konfirmasyon numarası başta olmak üzere bazı bilgilerinizi girmenizle birlikte çekiliş sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kazanmanız Durumunda

Bilgilerinizi girmeniz sonrası sizin için yazılmış bir mektup görmeniz durumunda Amerikan Rüyasına ilk adımı atmış oluyorsunuz; Green Card çekilişini kazandığınızı belirten bu sayfa sonrası hızlıca işlemleriniz başlatmanız ve Green Card’ı kesin olarak almanız artık çok kolay.

Seçilememeniz Durumunda

(Has Not Been Selected Nedir ? )

Bilgilerinizi girmeniz sonrası; “Has Not Been Selected” yazısını görmeniz durumunda; bu çekilişi kazanamadığınız anlamına gelmektedir; ama üzülmeyin amerika101 olarak tespitlerimiz bize şunu gösterdi ki; ortalama Green Card kazanma süresi 2-3 yıl arası sürmektedir; size vakit kaybetmeden yeni çekilişe kaydolmanızı öneririz.

Zaman Aşımı

(Session Timed Out Nedir ? )

Bilgileri girmeniz sonrası Session Timed Out yazısını görmeniz durumunda bu zaman aşımına uğradığınız anlamına gelmektedir; bu durumda sayfayı yenileyebilir ve bilgilerinizi yeniden girebilirsiniz; sonuçların açıklandığı ilk zamanlar da bu uyarı ile karşılaşmanız oldukça normaldir.

Green Card Kazandıktan Sonra ki İşlemler

Green Card kazandıktan sonra hızlı bir şekilde profesyonel destek almanız ve kalan işlemlerinizi tamamlamanız çok önemlidir; unutmayın bu fırsat hayatta bir sefer gelmekte ve yapacağınız en ufak hata da dahi bu fırsatı kaybedebilmektesiniz. Eğer Green Card kazandıysanız bize ulaşabilir ve yılların tecrübesinden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *