2019 Green Card Başvuruları 2018 yılı Ekim ayında başlayacak ve Kasım ayının ilk haftasında tamamlanmaktadır. Sonuçlar ise 2018 yılının Mayıs ayının ilk haftasında Dv Lottery resmi sitesinden açıklanmaktadır.

2019 Green Card Başvuruları

Green Card başvurularında kendi başına başvurmak isteyen adayların 4 te 3 başvuru esnasında hatalar sebebiyle değerlendirmeye dahi alınmadan elenmektedir. Sistemin hata durumunda kişiyi uyarmaması başvuranın kaydını eksiksiz gerçekleştirdiği düşüncesine kaptırmaktadır.

Örneğin sisteme 600*600 bir fotograf yüklediğinizde bunu her şekilde kabul etmektedir; halbuki Green Card fotografının boyutu kadar içeriği de çok önemlidir. Fakat sistem içeriği inceleyememektedir.

Eksiksiz Başvuru

amerika101com özel yazılımları sayesinde başvurunuzu %100 eksiksiz bir şekilde tamamlamakta ve size resmi sonuç belgenizi göndermektedir. 2018 başvurularından bir örneği inceleyebilirsiniz.

Sizler de Green Card çekilişine katılmak ve Amerikan Rüyasına başlamak istiyorsanız yanda ki formu doldurabilirsiniz; size en kısa sürede dönüş yapmaktayız.